MARMARA BÖLGESİ ANA BAYİSİ

"Bims son yıllarda, özellikle ısı-ses izolasyonu ve öz ağırlığı bakımından normal yapı elemanlarına nazaran gittikçe artan bir eğilimle kullanım alanı bulmaya başlamıştır. Bu malzemelerin hafif, doğal bir hammaddeden olması, yük taşıyabilmesi, yüksek sıcaklıklara dayanabilmesi, ısısal konforun sağlanması, ısı izolasyonu sağlaması gibi nedenlerden tercih edilir."
Detaylı Bilgi İçin : www.teknobims.com.tr

Sağlam ve Dayanıklıdır : Yüksek mukavemet değerine sahiptir. Depreme dayanıklıdır. Atmosferik şartlara son derece dayanıklıdır. Yağ, asit ve organik bileşenlere karşı direnci yüksektir. Ortam nemini doğal olarak ayarladığı için ve güverçile (çiçekleme) yapmaz.

Güvenlidir : Yangına karşı dayanıklıdır, yanmaz. Kimyasal tepkimesizdir. Mikroorganizmalardan etkilenmez. Hafifliği sayesinde binaların ölü ağırlığını azaltır.

Çevre Dostudur : Isı ve ses yalıtımlıdır. Doğal bir malzemedir. İnorganik bileşendir. Non-toksit zararsızdır. İçerdiği boşluklar (gözenekler) sayesinde ısı ve ses izalasyonu sağlar. Isısal konfor sağlayıp, soğuk ve sıcaktan korur. Ses geçirmez. Gürültüyü önler.

Ekonomiktir : Bina duvar maliyetinde büyük tasarruf sağlar. Sıva ve işçilik maliyetini azaltır. Gözenekli yaısı ile çok iyi sıva tutucu olup rötre çatlaklarını önler ve tasarruf sağlar. Yerli üretim olduğunda ülke ekonomisine katkı sağlar.

TEKNOBİMS DUVAR BLOĞU ÜRÜNLERİ :


T SERİSİ : 

YÜKSEK SERİ :

SW SERİSİ :

ASMOLEN BLOKLAR :

YARDIMCI ÜRÜNLER :