Öncelikle 2012 yılının ilk günlerinde, yeni internet sitemiz ve yeni yüzümüz ile sizlere merhaba demek istiyorum.

30 yılı aşkın süredir içinde bulunduğumuz sektörde özellikle son on yıldır Toptan Satışlara ağırlık  vererek hızlı bir büyüme trendi içerisinde yer aldık. Bu hızlı büyüme içerisinde  Sayın  Hilmi Yıldız’ın bize miras bıraktığı esnaf kimliğinin, güven unsurunun ve çalıştığı firmaların menfaatlerini kendi menfaatlerinden üstün tutma anlayışı önemli bir etkendir. Bir bu kadar önemli etken de, sektöründe kaliteli ve öncü firmalarla çalışma prensibidir. Türkiye’nin en büyük çimento firmalarından biri olan Çimsa Çimento A.Ş. ile - eski adı Eskişehir Çimento-  başlayan Toptan Satışlarımız ve büyüme başlangıcımız  yine Türkiye’nin ilk ve en büyük kireç fabrikalarından biri olan Paksan Paketlenmiş Kireç A.Ş.  Ana Bayiliği ile devam etmiştir. Bu iki firma ile girdiğimiz iş ortaklığı süreci şirketimizin büyümesinde  çok önemli rol oynamıştır. Çatı ve cephe sistemlerinde kalitesinden ve yenilikçi anlayışından taviz vermeyen Başak Kiremit A.Ş.  büyüme sürecimizi hızlandırırken, devamında ABS Alçı ve Teknobims ürünleri ana bayilikleri ile satış ve pazarlama zenginliği kazanmış olduk.

Günümüz ihtiyaçlarına göre müşterilerine cevap verebilmek adına gelişmeleri yakından takip eden şirketimiz, değişik ihtiyaç ve taleplere cevap verebilmek adına Türkiye’nin sektöründe kaliteli ve marka olmuş ürün ve markaların satış ve pazarlaması için çalışmalarını devam ettirmektedir.

Şirket sahipleri ve çalışanları olarak sahip olduğumuz aile şirketi kimliğimiz ile siz değerli iş ortaklarımız ve müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek ve çözüm üretebilmek adına, günümüzün gereklerinden  olan Kurumsallaşma çalışmaları doğrultusunda, Kayıt Sistemlerinin geliştirilmesi ve güvenliği, İSO 9001-2008 kalite yönetim sisteminin kurulması, Sevk Otomasyon sistemlerinin kurulması, Online Sipariş Sistemi, internet sayfamızın yenilenmesi gibi bir çok çalışmayı bir arada yürütmekteyiz.

“Türkiye’nin inşaat ve yapı malzemeleri sektöründe kaliteli ve güvenilir markalarını  Hilmi Yıldız İnş. Ltd. Şti. güvencesi ve seçkin bayileri ile son tüketiciye ulaştırmak.” prensibinden taviz vermeden siz değerli iş ortaklarımızla daha güzel, daha güvenli bir gelecek inşa edebilmek adına bütün gücümüzle mücadele etmeye devam edeceğiz.

Bize bu inancı ve gücü veren bütün iş ortaklarımıza teşekkürü borç bilir iyi çalışmalar dilerim.

Saygılarımla.

Genel Müdür
İlhan YILDIZ