30 yılı aşkın süredir İnşaat Malzemeleri satış ve pazarlama faaliyetinde bulunan  şirketimiz Sayın (babamız)  Hilmi Yıldız tarafından kurulan mütevazi bir aile şirketiyken,  bu gün seçkin Tedarikçi firmalarla çalışmayı ilke edinmiş, bayi seçimlerinde son derece titiz davranan ve seçkin bayilerle çalışan, büyük ölçekli kamusal projelerde yer alan bir firma haline gelmiştir.

Şüphesiz ki  uzun yıllara dayanan bu büyüme sürecinde, güven en büyük gücümüz oldu. Sayın Hilmi Yıldız tarafından temelleri atılan şirketimizin kurumsal kültüründe kendisinin izleri son derece belirgin ve derindir. Bir aile şirketi olarak kurulan firmamız, bütün çalışanlarını,  tedarikçi firmalarını ve bayilerini birer iş ve çözüm ortağı, Hilmi Yıldız İnş. Ltd. Şti. ailesinin bir ferdi olarak görmektedir. Çalışanlarımızın seçiminde, gelişen kurum kültürümüze ne kadar uygun oldukları, ne kadar hızla benimseyip sahip çıkabilecekleri,  aradığımız en önemli kriterlerden birisidir.

Bu gün; Hilmi Yıldız İnş. Ltd. Şti. geldiği noktada sahip olduğu değerleri koruyarak ve sahip olduğu amatör ruhtan asla vazgeçmeyerek, ilk günkü heyecan ve azimle çalışmalarını sürdürürken, günümüz gelişmelerini dikkatle analiz ederek, gereklerini yerine getirme çabası içerisindedir. Ekibimiz güncel gelişmeleri takip ederek Kurumsal Yönetim anlayışını geliştirmeye çalışmaktadır. Sizlere daha iyi, daha hızlı, daha güvenilir ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran hizmet anlayışımızla,  sahip olduğumuz değerlerle, sosyal sorumluluklarımızın da farkında olarak büyümeye devam ediyoruz.

Hilmi Yıldız İnş. Ltd. Şti. isminin güven ve samimiyetle anılmasında emeği geçen çalışma arkadaşlarıma, Tedarikçi Firmalarımıza, ve seçkin bayilerimize teşekkürü borç bilirim.


Saygılarımla.


Yönetim Kurulu Başkanı
İrfan YILDIZ